Havaktingit

You are here

Uqavirijaghat Naunaitkun

Minista: Margaret Nakushuk
Tukliq Minista: Teresa Hughes
Ikajuqtia Ministaup Tugliata: Gideonie Joamie 
Atlaniktauq ilitturipkaijutinik hivajaklutin: 
Hivajaut: 867-975-5500
Kajumiktukun: 867-975-5504

Ikajuktauriami aittuutikun tunijauhimajununlu uktuutiinnun: 
Akiittuq: 1-866-934-2035
 

Turarutia

Pitquhiliqijit
Titiqiqivia 1000, Naunaitkutaa, 800
Iqaluit, Nunavut
X0A 0H0
 

Aulapkaijiit


Pitquhiliqutini Aulahijiit
Aulapkaiji Pitquhiliqutini
Alex Stubbing
Hivayaut: (867) 975-5524
Qaritauyakun:AStubbing@gov.nu.ca

 

Ilitarijauhimaujnut Uqauhinut Hulijutinunlu Havakvik

Aulapkaiji Ilitarijauhimaujnut Uqauhinut
Stephane Cloutier
Hivayaut: (867) 975-5507 
Qaritauyakun: scloutier1@gov.nu.ca

 

Numiktitijit Havagviat

Aulpkaiji, Numiktitijit Havagviat
Daniel Cuerrier
Hivayaut: (867) 975-5513
Qarituayakun: DCuerrier@gov.nu.ca

 

Inirnighaq, inulramnut Havakvik

Atanilluaq Inirnighaq, inulramnut
Audrey Qammaniq
Telephone:(867) 934-2032
Courriel: Aqammaniq1@gov.nu.ca

 

Maligautini Hivuliurutighanilu Havakvik
Aulapkaiji Maligautini Hivuliurutighanilu
Allen Kunuk
Hivajaut: (867) 975-5560
Qaritaujakun: Amkunuk@gov.nu.ca

 

Havakviatni Ikajuktiujut Havakvik

Aulapkaijii Havakviatni Ikajuktiujut
Wendy Bens
Hivajaut: (867) 975-5514
Qaritaujakun: WBens@gov.nu.ca

 

Inuit Qaujimajatuqangit Havakvik

Aulapkaiji Inuit Qaujimajatuqangit
Gideonie Joamie
Hivajaut: (867) 975-5525
Qaritaujakun: gjoamie@gov.nu.ca