Havaktingit

You are here

GLO-KUNUT UQAQVIGIVIKHANUT NAUNAITKUTAQ

Piqaqtut Kavamatkuni Kivgaqtuijut Havagvingit tamainni 24 ni Nunavunmi nunallaanginni. Hapkuangujut:

 

Qikiqtanimi

 

Ikpiarjungmi

Sheena Qaunaq
sqaunaq2@gov.nu.ca
(867) 439-8155


Kangiqtugaapingmi

Uluappak Enook
unook@gov.nu.ca
(867) 924-6042

 

Ausuitturmi

Manasie Noah
mnoah1@gov.nu.ca
(867) 980-9010


Iglulingmi

Angeline Sarpinak 
asarpinak@gov.nu.ca
(867) 934-2079


Kimmirurmi

Leesa Ikkidluak
likkidluak1@gov.nu.ca
(867) 939-2456
 

Kinngarni

Annie Parr
aparr@gov.nu.ca
(867) 897-7846


Panniqtuurmi

Eena Alivaktuk
ealivaktuk@gov.nu.ca
(867) 473-4090


Mittimatalingmi

Rebecca Qulitalik
rqulitalik@gov.nu.ca
(867) 899-7375


Qikiqtarjuarmi

Morris Kuniliusee
mkuniliusee@gov.nu.ca
(867)927-8075


Qausuitturmi 

Janice Kalluk 
jkalluk4@gov.nu.ca
(867) 252-3033
 

Sanikiluarmi

Mary Takatak 
mtakatak@gov.nu.ca
(867) 266-8012
 

Sanirajangmi

Abraham Qammaniq
aqammaniq@gov.nu.ca
(867) 928-8045

 

 

Kivalliqmi


Arviani

Sharon Illnik
sillnik@gov.nu.ca
(867) 857-4200


Qamani’tuarmi

Sally Aaruaq
saaruaq@gov.nu.ca
(867) 793-2400


Igluligaarjungmi

Maliki Kattegatsiak
mkattegatsiak@gov.nu.ca
(867) 898-9121


Sallirmi

Elizabeth Ningeongan
eningeongan@gov.nu.ca
(867) 925-8001


Kangiqłinirmi

Lydia Tatty
ltatty@gov.nu.ca
(867)-645-4010


Naujaani

Pauline Sivanertok 
psivanertok@gov.nu.ca
(867) 462-4100


Tikirarjuarmi

Sharron Okalik
sokalik@gov.nu.ca
(867) 896-9051

 

 

Kitikmeotni


Iqaluktuuttiarmi

Miali Dimitruk
mdimitruk@gov.nu.ca
(867) 983-4066
 

Uqhuqtuurmi

Megan Porter
mporter@gov.nu.ca
(867) 360-4618


Kuugaarjungmi

Alex Ningark 
aningark@gov.nu.ca
(867) 769-6070


Qurluqturmi

Matilda Panioyak
mpanioyak2@gov.nu.ca
867-982-7439
 

Talurjuarmi

Lena Pauloosie
lpauloosie1@gov.nu.ca
(867) 561-5331 x5