Havaktingit

You are here

Tuhaumapkainikkut Uqaqatigivikhat

 

Hivuliqtimi Havakvinga

Sima Sahar Zerehi
Tuhaqtaujukhani Titiraqti
SZerehi6@gov.nu.ca 
867-975-5059

 

Nunavut Kavamanga

Angela Petru
Aulapkaiji Tuhaqtipkainirnut
APetru@gov.nu.ca
867-975-6004 

 

Nunalingni Kavamatkunnilu Pivikhaqautikkut

Aramide (Lola) Owoaje
Atangujaq, Atugakhangit Maligakhanullu
aowoaje2@gov.nu.ca
867-975-5354

 

Pitquhiliqijikkut

Lucy Qavavauq
Atan’nguyaq Tuhaqtipkaijini
lqavavauq@gov.nu.ca
867-975-5526

Elizabeth Allakariallak Roberts
Tuhaqtipkainikkut Havaktia
EARoberts@gov.nu.ca
867-975-5543

 

Pivalliayuliqiyitkut Ingilrayuliqiyitkunullu

Andrea McFaul
Aulapkaiji Atugakhanun, Upalungaijainiq Tuhagakhanullu
amcfaul1@gov.nu.ca
867-975-7871

Nicholas Blachford
Tuhaqtitiliqiyunik Havakhimayunik Hunavalukharniklu Havakti
NBlachford@gov.nu.ca
867-975-7826

 

Ilinniaqtuliqiyikkut

Tuhaqtitihimaaqtunik tukihidjutikhangit
info.edu@gov.nu.ca

Troy Rhoades
Atan'ngujaullaktuq Tuhaqtipkainikkut
TRhoades@gov.nu.ca 
867-975-5680

Sandi Chan
Tuhaqtipkainikkut Ajuittuq
SChan1@gov.nu.ca
867-975-5615

German Bernal
Tuhaqtipkainikkut Havaktia
GBernal@gov.nu.ca
867-975-5645

Havaktiittuq
Tuhaqtipkainikkut Havaktia
867-975-5667

Havaktiittuq
Ikayuktiuyuq Tuhaqtidjutinun Havakti
867-975-5646

Havaktiittuq
Tuhagakhanut Ayuittiaqhimayut
867-975-5667

 

Avatiliqiyitkut

Casey Lessard
Atan’ngujaq Tuhaqtipkaijini, Ilinniaqtulirinikkut Ikajuqtiuplunilu
clessard3@gov.nu.ca 
867-975-7761

Hilaup Aalannguqtirninga Havagviat

Casey Lessard
Atan’ngujaq Tuhaqtipkaijini, Ilinniaqtulirinikkut Ikajuqtiuplunilu
clessard3@gov.nu.ca 
867-975-7761

 

Kavamaliqiyikkut

Angela Petru
Aulapkaiji Tuhaqtipkainirnut
APetru@gov.nu.ca
867-975-6004

Sierra LeBlanc
Angayukhiq Tuhaqtidjutinun Havakti
SLeblanc2@gov.nu.ca
867-975-6032

Chelsea Halvorson
Angayukhiq Tuhaqtidjutinun Havakti
CHalvorson1@gov.nu.ca
867-975-6048

Seporah Medwig
​Tuhaqtipkainikkut Havaktia
SMedwig@gov.nu.ca
867-975-6046

Havaktiittuq
Angijukhiq Tuhaqtidjutinun Havakti, COVID-19

Havaktiittuq
Tuhaqtidjutikhanut Uqauhinunlu Tuhagakhakhat Tutqikhaiyi

Havaktiittuq
Tuhaqtidjutikhanut Tutqikhaiyi

 

Inuliriyikkut

Jodi Durdle-Awa
Aulapkaiji Atugakhanut Ihumaliurnirmullu
JDurdle-Awa@GOV.NU.CA
867-975-5250

Anthony Canny
Tuhaqtipkainikkut Ajuittuq
acanny@gov.nu.ca
867-975-5207

 

Kiinauyaliqiyitkut

Weichien Chan
Atan’nguyaq Tuhaqtipkaijini
WChanFIN@gov.nu.ca 
867-975-6818

 

Munarhiliqiyikkunni

Chris Puglia
Atan'ngujaullaktuq Tuhaqtipkainikkut
CPuglia@gov.nu.ca
867-975-5949

Danarae Sommerville
Tuhaqtidjutikhanut Tutqikhaiyi
dsommerville1@gov.nu.ca
867-975-5712

Ajibola Oladimeji
Amigaituinik-Tuhaqtitauyukhanut Ayuittiaqhimayut
AOladimeji@gov.nu.ca
867-975-8600

 

Havaktuliqiyikkut

Matthew Illaszewicz
Atan’nguyaq Tuhaqtipkaijini
MIllaszewicz1@gov.nu.ca
867-975-6292

Connie Nowdluk
Tuhaqtipkainikkut Ajuittuq
cnowdluk@gov.nu.ca
867-975-6219

 

Maligaliqiyitkut

Isabelle Gringas
Atugakhat unalu Tuhaqtipkainikkut Qaujihaiji
IGingras@gov.nu.ca
867-975-6324

 

Havagvikyuangit/Quin Kuapuraisingit

Nunavut inirnirit iliharviat

Jackie Price
Aulapkaiji Atugakhanut & Qanuriliurutikhanut Ihumaliurnirmullu
Jackie.Price@arcticcollege.ca
867-979-7227

 

Qulliq Alruyaktuqtunik Ikumatjutiit

Renée Boucher
Atanngujaullaktuq, Kuapuriisitkunni Tuhaumapkaidjutini
rboucher@qec.nu.ca
867-979-7524

 

Nunavunmi Igluliqiyiryuakkut

Joshua Long
Angayukhiq Tuhaqtidjutinun Havakti
jlong@gov.nu.ca
867-975-7250

 

Qaritauyaliqidjutikhanik Havakti
867-975-7200  x 7246